BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +
 

DYSHE EKZEKUTIVE

Kjo është një dhomë e madhe dhe e ndritshme me një interier komfort me madhësi prej 28.10 metra katrorë dhe me një ballkon të gjerë privat që ofron pamje të pa penguar të detit Jon. Dhoma Dyshe Ekzekutive mund të akomodojë deri në 3 persona, pasi që ka një shtrat të gjerë për dy persona dhe një shtrat divani. Këto dhoma janë një akomodim ideal për familjet me një fëmijë apo për tre persona të rritur.

Dhomat janë të pajisura me klimatizim dhe ngrohje, frigorifer, minibar, TV me ekran të sheshtë dhe programe satelitore, pajisje për bërjen e kafesë, banjo me dush, rroba banjoje, pantofla, dhe pajisje tjera shtesë të nevojshme për banjo; me një fjalë çdo gjë që është e nevojshme për një pushim të mbarë në Greqi.

Ju lutemi keni parasysh se këto lloje të dhomave janë të vendosura në ndërtesën kryesore pranë pishinës.

 
PAJISJET E DHOMES
 • Ballkon me pamje nga Deti
 • Linjë direkte telefonike
 • Kanale satelitore
 • TV me ekranë të sheshtë
 • Arkë sigurie për depozit
 • Klimatizim, nxemje
 • Tavolinë pune
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Banjo private & Dush Kabinë
 • Artikuj falas për toilet, tharëse e flokëve, pantofla
 • Minibar, Frigorifer
 • Wi-Fi falas
 
ESHTE MIRE TE DINI

REGULLAT E DHOMËS

Në çmim përfshihet vakti i mëngjesit dhe të gjitha taksat e aplikueshme.

Pansionet dhe gjysëm pansionet shtesë  mund të porositen dhe rezervohen pasi ta keni zgjedhur dhomën. 

Parapagimi: 30 për qind e shumës totale mund të kërkohet të paguhet menjëherë pasi ta keni rezervuar dhomën.

Për çdo anulim i cili bëhet së paku 21* ditë para datës së aranzhuar, e tërë shuma e depozitit do

t’ju kthehet dhe nuk ekziston ndonjë tarifë dënimi për anulim.

 
Room
UPGRADE
SUIT JUNIOR ME NJE DHOME GJUMI