BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +
 

SUIT JUNIOR E MUAJIT TE MJALTIT ME XHAKUZI TE JASHTEM

Edhe pse fillimisht ishte dizajnuar për të ofruar një muaj të mjaltit të paharruar për qiftet e posamartuara, kjo suit mund të pres ngrohtësisht edhe deri në tre persona të rritur dhe një fëmijë. Suita përbëhet prej dy dhomave të ndara në mënyre estetike, kështu duke formuar një interier të përgjithshëm në madhësi prej 45 metra katrorë.

Suita është e dekoruar me ngjyra të bukura të ndritshme duke vënë në theks dritën natyrale në arkitekturën e saj. Veranda e gjerë jo vetëm që ofron një pamje të madhërishme nga deti, por poashtu ka edhe një xhakuzi të jashtëm. Kjo dhomë ka edhe klimatizim, ngrohje, kanale satelitore, TV me ekran të sheshtë, arkë për siguri të depozitave, minibar, frigorifer dhe aparaturë për bërjen e kafesë; të gjitha këto duke kontribuar në qëndrimin relaksues dhe luksoz.

Ju lutemi keni parasysh se këto lloje të suitave janë të vendosura në ndërtesën kryesore pranë pishinës.

 
PAJISJET E DHOMES
 • Ballkon me pamje nga Deti
 • Linjë direkte telefonike
 • Kanale satelitore
 • Kanale satelitore
 • Arkë sigurie për depozit
 • Klimatizim, nxemje
 • Tavolinë pune
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Banjo private & Dush Kabinë
 • Artikuj falas për toilet, tharëse e flokëve, pantofla
 • mobilje në natyrë
 • Minibar, Frigorifer
 • Wi-Fi falas
 
ESHTE MIRE TE DINI

REGULLAT E DHOMËS

Në çmim përfshihet vakti i mëngjesit dhe të gjitha taksat e aplikueshme.

Pansionet dhe gjysëm pansionet shtesë  mund të porositen dhe rezervohen pasi ta keni zgjedhur dhomën. 

Parapagimi: 30 për qind e shumës totale mund të kërkohet të paguhet menjëherë pasi ta keni rezervuar dhomën.

Për çdo anulim i cili bëhet së paku 21* ditë para datës së aranzhuar, e tërë shuma e depozitit do

t’ju kthehet dhe nuk ekziston ndonjë tarifë dënimi për anulim.

 
Room
UPGRADE
SUITA JUNIOR LICHNOS (ME XHAKUZI TE JASHTEM)