BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +
 

GASTRONOMIA

TË USHQYERIT NË NJËRIN NDËR RESTAURANTET MË TË MIRA TË PARGËS

Vizitorët e hotelit Lichnos Beach kanë mundësinë të shijojnë ushqim shumë të shijshëm pranë detit; qoftë nëse vizitorët dëshirojnë një vakt i bërë me receta vendore, apo qoftë një vakt me një qiri të ndezur romantik, akomodimiParga i ofron të gjitha këto në njërin ndër restaurantet më të miraqytetit. Limani idilik Lichnos i PargësGreqi është lokacioni perfekt për të shijuar një vakt të këndshëm në plazh.

Dallimi kryesor, që bën këtë ndryshe nga restaurantet tjera në Parga, është sepse ky restaurant servon vakte të përgatitura me përbërës të freskëta si dhe ofron një kombinim të madh të kualiteteve dhe çmimeve. Udhëtarët që janë poashtu në kërkim të një bariplazhin e Pargës, nuk duhet të largohen nga hoteli, sepse bari që gjendet aty servon koktej, lëngje si dhe pastiçeri gjatë tërë ditës.

GASTRONOMIA ME SHIKIM NË DREJTIM TË DETIT JON

Nuk ka shumë restauranteParga që ofrojnë pamje të mrekullueshme të detit përgjatë limanit të qetë me ujëra ngjyrë smeraldi. Përveq që posedon një koleksion të bollshëm luksoz të dhomave, hoteli Lichnos BeachParga mundëson të hani një vakt të mirë dhe në ndërkohë të vështroni një pamje të pashoq të detit. Restauranti i hotelit është i vlerësuar si njëri ndër më të mirët në mesin e restauranteve të Pargës për gastronominë e tij, gjersa bari i plazhit është i njohur për netë të paharruara dhe muzikë të gjallë.

 
INFORMATA GJENERALE
  • Orari i Punës : gjatë tërë ditës
  • Kuzhina : Internacionale
  • Netë me muzikë të gjallë
  • Specialitete
  • Kokteje freskuese